Shoper – zbiór najważniejszych informacji

Shoper – zbiór najważniejszych informacji

Nie da się ukryć, że branża e-commerce rośnie w siłę, co potwierdza rosnąca liczba otwieranych sklepów internetowych w Polsce. Wielu już przedsiębiorców zdecydowało się na prowadzenie tego typu działalności gospodarczej z uwagi na zalety takiej formy zarobku w handlu. Jednak aby być konkurencyjnym na rynku, właściciel musi stosować kompleksowe narzędzia skierowane dla przedsiębiorców, funkcjonujących w branży e-commerce. Przykładem takiego narzędzia jest shopper. Czy warto założyć sklep na Shoper.pl?

Shoper – jak działa i kto powinien skorzystać z jego możliwości?

Każdy, kto zdecyduje się założyć biznes w branży e-commerce, będzie zastanawiał się: na jakiej platformie założyć sklep internetowy? Na rynku przedsiębiorcy mają wiele narzędzi do wykorzystania, jednak w Polsce wydaje się, że najlepiej przyjął się portal dla sprzedawców Shoper.pl. Obecnie to jeden z najpopularniejszych i najczęściej wykorzystywanych oprogramowań wykorzystywanych do wystawiania produktów na sprzedaż, pozwalających pozycjonować swój biznes na tle konkurencji, a także wysyłać towar i go rozliczać. Pewne narzędzia na początku są trudne do wykorzystania przed początkujących przedsiębiorców, dlatego na przykład pozycjonowanie Shoper wykonują profesjonalne agencje. Oczywiście to tylko kilka przykładowych możliwości, jakie daje Shoper przedsiębiorcom, chcącym zarabiać wygodnie na sprzedaży towarów online. Wyliczając zalety i wady, z pewnością można odnieść wrażenie, że tych pierwszych jest zdecydowanie więcej, a pewne niedogodności wadzą raczej bardziej doświadczonym przedsiębiorcom, działających na rynku e-commerce.

Shoper – jakie daje możliwości?

Możliwości są determinowane przez 4 główne pakiety abonamentowe, w ramach których przedsiębiorca ma dostęp do pewnej puli narzędzi i funkcji. Osoba decydująca się na założenie sklepu online na shoper.pl może mieć wpływ na koszty prowadzenia działalności i sprzedawać produkty w prosty i przejrzysty sposób. Podstawowy pakiet, który jest najtańszy, pozwala sprzedaż 10 tysięcy produktów. Sam proces sprzedaży jest niezwykle prosty, ponieważ oprogramowanie jest kompatybilne z wieloma systemami płatności i prezentuje przyjazny interfejs.

Shoper – zalety

Główną zaletą shoper.pl jest niezwykle intuicyjna i prosta obsługa interfejsu, co też się przekłada na wygodę sprzedawania produktów. Dzisiejsze technologie mogą sprawiać trudności początkującym przedsiębiorcom, wchodzącym w branże e-commerce. Autorzy oprogramowania zdają sobie z tego sprawę, dlatego Shoper oferuje wsparcie techniczne na każdym etapie korzystania z programu. Co więcej, sam program można za darmo przetestować przez 14 dni, co pozwala samemu zdecydować czy takie narzędzie przyda się nam w prowadzeniu własnego biznesu.